Županijsko natjecanje iz informatike

10. 2. 2017. godine ŠUDIGO je bio domaćin županijskog natjecanja iz informatike Infokup 2017., a naši učenici ostvarili su zapažene rezultate.
Posebno su se istakli:

U kategoriji Algoritmi (programiranje):

1. razred – Vladimir Šindler – 1. mjesto
2. razred – Marko Lihter i Martin Svažić – 3. mjesto
3. razred – Lovro Srebačić – 2. mjesto
Lovro Posarić – 3. mjesto
4. razred – Ivan Armano Šarunić – 1. mjesto
Nikola Tovernić – 2. mjesto
Dominik Špiljak – 3. mjesto

U kategoriji Osnove informatike:

Ostale gimnazije – Marica Sokolić – 1. mjesto
PM gimnazija – Ivo Veverec – 1. mjesto
Vladimir Šindler – 2. mjesto
Lovro Posarić – 3. mjesto

Pohvala svim sudionicima natjecanja i njihovim mentorima Dejanu Čehuliću i Mihaelu Bobičancu

YouthSpark Live 2016

U utorak 5. travnja, u organizaciji Microsoft Hrvatska, održan je YouthSpark Live, program namijenjen edukaciji učenika srednjih škola o važnosti ICT tehnologija. Na događaju je sudjelovalo ukupno 80 učenika srednjih škola iz Zagreba (XV. gimnazija, Tehnička škola Ruđera Boškovića i Prirodoslovna škola Vladimira Preloga), Krapine (Srednja škola Krapina) i Zaboka (Gimnazija Antuna Gustava Matoša), a stručnjaci kompanije Microsoft Hrvatska kao i drugi IT stručnjaci objasnili su važnost tehnologija u svakodnevnom životu i poslovanju, predstaviti nove tehnologije te podijeliti svoja iskustva i dati savjete vezane uz poslovanje.
Hvala ekipi iz Microsofta na pozivu i prilici da budemo dio ovog korisnog i zanimljivog događaja.

Županijsko natjecanje iz infomatike

Na županijskom natjecanju iz infomatike, održanom 12.2. 2016. u
ŠUDIGO-u naši učenici osvojili su:
Algoritmi 2. razred:
2. mjesto Lovro Posarić (2PM)
3. mjesto Luka Kodrnja (2PM)

Algoritmi 3. razred:
1. mjesto Lovro Puh (3PM)
3. mjesto Dominik Špiljak (3PM)

Algoritmi 4. razred:
2. mjesto Karlo Rajačić (4PM)
3. mjesto Karlo Premužak (4PM)

Osnove informatike (matematičke gimnazije):
1. mjesto Petra Daković (1PM)
3. mjesto Lovro Posarić (2PM)

Osnove informatike (ostale gimnazije):
1. mjesto Marica Sokolić (2B)

Čestitamo učenicima.

Hvala domaćinima na dobroj organizaciji i lijepom druženju.

mentori: Dejan Čehulić i Mihael Bobičanec