Djelatnici škole

RAVNATELJICA

  • Šlogar Bibijana – prof. engleskog jezika; ravnateljica
    bibijana.slogar@skole.hr

NASTAVNICI

  • dr. sc. Anđelković Džambić Ljubica – prof. filozofije, logike, etike i dramskog odgoja
    ljubica.andelkovic-dzambic@skole.hr
  • Babnik Lončar Sandra  – prof. hrvatskog jezika; prof. savjetnik
    sandra.babnik-loncar@skole.hr
  • Bajsić Željka – prof. engleskog i njemačkog jezika
    zeljka.bosak@skole.hr
  • Barun Pavita – prof. fizike; prof. mentor
    pavita.barun@skole.hr
  • Bartolec Katarina – mag. psych., pripravnik stručnom suradniku
    katarina.bartolec@skole.hr
  • Biljan Mirjana – prof. likovne umjetnosti
    mirjana.biljan@skole.hr
    (zamjena za Anu Dubroja – prof. njemačkog jezika i likovne umjetnosti)
  • Bobičanec Mihael – prof. matematike i informatike; prof. savjetnik
    mihael.bobicanec@skole.hr
  • Cerovečki Benković Mihaela – prof. njemačkog jezika i pedagogije
    mihaela.cerovecki@skole.hr
  • Culej Ana – prof. biologije; prof. savjetnik
    ana.culej@skole.hr
  • Čebrajec Livia – aps. njemačkog jezika
    livia.cebrajec@skole.hr
    (zamjena za Mihaelu Cerovečki Benković – prof. njemačkog jezika)
  • Čehulić Dejan – prof. informatike
    dejan.cehulic@skole.hr
  • Čižić Ljiljana – prof. geografije
    ljiljana.cizic@skole.hr
  • Dujmov Maja  – prof. psihologije
    maja.dujmov@skole.hr
  • Duk Lucija  – aps. njemačkog jezika
    lucija.duk1@skole.hr
    (zamjena za Anu Dubroja – prof. likovne umjetnosti i njemačkog jezika)
  • Đurin Nikolina – prof. njemačkog jezika i etnologije
    nikolina.pavalic@skole.hr
  • Futivić Irena – prof. biologije i kemije; prof. mentor
    irena.futivic@skole.hr
  • Glavić Magdalena – prof. talijanskog jezika
    magdalena.glavic@skole.hr
    (zamjena za Ivanu Mathenge – prof. likovne umjetnosti i talijanskog jezika)
  • Grah Gordana – prof. matematike i fizike
    gordana.grah@skole.hr
  • Gregurović Marijana – dipl.kat.
    marijana.gregurovic@skole.hr
  • Halambek Švec Katarina  – mag. educ. hrvatskog jezika
    katarina.halambek@skole.hr
  • Hržica Bojan – prof. engleskog i španjolskog jezika
    bojan.hrzica@skole.hr
  • Klenovšak Lidija , prof. latinskog i grčkog jezika; prof. mentor
    lidija.klenovsak@skole.hr
  • Komar Miroslav – prof. tjelesne i zdravstvene kulture
    miroslav.komar@skole.hr
  • Lisak Ines – mag. educ. geografije i povijesti
    ines.lisak@skole.hr
  • Lovrenčić-Gorički Višnja  – prof. psihologije, stručna suradnica (psihologinja)
    visnja.goricki-lovrencic@skole.hr
  • Mathenge Ivana – prof. talijanskog jezika i povijesti umjetnosti
    ivana.molnar2@skole.hr
  • Mihaljević Bobičanec Nataša  – prof. matematike
    natasa.mihaljevic-bobicanec@skole.hr
  • Mihovilić Nada – prof. matematike i informatike; prof. mentor
    nada.mihovilic@skole.hr
  • Miškulin Ivan – dipl. kateheta i stručni suradnik (pedagog); prof. savjetnik
    ivan.miskulin@skole.hr
  • Mraz Tanja – prof. hrvatskog i njemačkog jezika
    tanja.mraz@skole.hr
  • Novački Maja , mag. educ. fizike
    maja.novacki@skole.hr
  • Pavetić Goluban Mirela  – prof. sociologije i dipl. bibl., stručna suradnica (knjižničarka)
    mirela.pavetic@skole.hr
  • Petrač Božica – prof. povijesti i dipl. bibl., stručna suradnica (knjižničarka)
    bozica.petrac@skole.hr
  • Petrovečki Nevistić Petra  –  prof. tjelesne i zdravstvene kulture
    petra.petrovecki-nevistic@skole.hr
  • Tkalčević Gordana – prof. geografije
    gordana.tkalcevic@skole.hr
  • Todorović Gorana – prof. engleskog jezika i likovne umjetnosti
    gorana.todorovic1@skole.hr
  • Tomašković-Presečki Dinka  – prof. hrvatskog jezika; prof. savjetnik
    dinka.tomaskovic-presecki@skole.hr
  • Tršinski Mladen – prof. glazbene kulture
    mladen.trsinski1@skole.hr
  • Tuđa Svečak Nikolina – prof. hrvatskog jezika
    nikolina.tuda1@skole.hr
  • Zajec Vlasta  – prof. kemije; prof. savjetnik 
    vlasta.zajec@skole.hr
  • Ždralović Sanja  – prof. hrvatskog i engleskog jezika; prof.mentor
    sanja.zdralovic@skole.hr
  • Žigman Latin Gordana  – prof. povijesti
    gordana.latin-zigman@skole.hr

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČKO OSOBLJE

  • Robić Borovac Jasna , dipl. iur. – tajnica škole
    jasna.robic@skole.hr
  • Šuti Tanja , dipl. iur. – tajnica škole
    tanja.suti@skole.hr
  • Horvatek Nikolina , administratorica
  • Majsec Tomislav , oec. – voditelj računovodstva
    tomislav.majsec1@skole.hr
  • Tomašković Berislav – domar- ložač
    berislav.tomaskovic@skole.hr
  • Đurđan Jurica  – domar – ložač
  • Hrastinski Grozdana – spremačica
  • Majsec Natalija – spremačica
  • Mlinarić Višnja – spremačica
  • Postonjski Snježana – spremačica

Comments are closed.