Predprijave za upis u Gimnaziju

Svim učenicama i učenicima želimo puno uspjeha da od 12. srpnja upišu željenu, ali i prema svojim afinitetima i sposobnostima  dobro odabranu srednju školu.

NAPOMENA: zaprimanje upisnica u GimAGM u utorak 12.7. bit će od 8:00-15:00 sati.

PREDPRIJAVE – PREDRADNJE ZA LAKŠE ODRAĐIVANJE UPISA (DODATNO, ONO ČEGA NEMA U SUSTAVU UPISI.HR)

upišite se na kolegij za učenike Gimnazije AGM na carnet loomen sustavu

1. na sustav se prijavljujete sa svojom skole.hr adresom (identitetom) i zaporkom
  2. na sustavu u popisu kolegija u sustavu u popisu svih kolegija u sustavu u tražilici upišite GIMNAZIJA ZABOK UČENICI (ili jednostavno pretražite kolegije u našoj Gimnaziji i nađite taj)
  3. logirajte se na kolegij pomoću jedne od tri ulaznih lozinki (opća, jezična, pm)– ovisno o tome koji smjer ćete vjerojatno upisati 12. srpnja J)
  4. ispunite kratki upitnik (možete ispuniti više puta, „broji“ se onaj zadnji, a izbor se konačno potvrđuje uživo na upisima)

Sva posebna dodatna pitanja možete poslati na školsku mail adrese ivan.miskulin@skole.hr (pedagog) ili  gimagm-zabok@gimagm.hr s naznakom (subject)  pitanje za upise. Sve važno ćemo unijeti pod pitanja i odgovore na ovoj stranici i obavezno vam odgovoriti na mail.