Učenici

Školska godina 2015./2016.

U školi se školuje 445 učenica i učenika, 4 su odjeljenja jezične gimnazije, 4 odjeljenja prirodoslovno –  matematičke gimnazije te 8 odjeljenja opće gimnazije. Sve zajedno 16 odjeljenja:

1.A - Petra Petrovečki Nevistić
Astaloš Melani
Brozović Maša
Černjević Sandra
Črnjević Lucija
Gregorić Ana
Juričan Nikolina
Kolar Ira
Kovarik Krešimir
Kuljak Dominik
Kuzman Karla
Leljak Evita
Leuštek Nina
Mešnjak Sabina
Očić Gabrijela
Roginić Karla
Senić Danijela
Sovec Tea
Sučec Lucija
Šagud Josipa
Škreblin Gabrijela
Špiranec Petra
Totović Samanta
Vragović Kristina
Vrančić Antonija
Vučković Ivana
Žarković Ivančica
1.B - Margita Šurkić
Bezjak Sara
Filija Eva
Glivar Jan Grgur
Haramustek Karla
Horvat Petra
Horvatek Klara
Jakopčević Dorotea
Jug Laura
Kantolić Marija
Klokočar Iva
Kolarić Luka
Komar Korana
Kralj Leonarda
Lisak Magdalena
Matečić Dora
Matovina Marija
Novosel Marko
Očić Klara
Profeta Jelena
Seljan Luka
Sopina – Gutierrez Karla – Paola
Šrajbek Nikolina
Tomek Petar
Tršinski Anamaria
Vlahović Mihaela
Žitnik Renata
1.J - Ivana Molnar
Balija Marta
Balija Silvio
Barić Mia
Belinić Nikola
Bjelkanović Lea
Čehulić Lucija
Dugorepec Lorena
Grabrovečki Jan
Habajec Lucija
Hohnjec Tea
Horvat Larisa
Horvat Lucija
Horvatin Antonela
Jurina Robert
Kobaš Matea
Krajačić Jelena Klaudija
Kralj Lana
Krznar Dora
Mak Petra
Mokrovčak Ema
Ovčarić Dina
Pukšić-Hellenbach Letitia
Rafajec Sara
Svrtan Mateja
Šagud Petra
Škalički Karla
Tomek Luka
1.PM - Mihael Bobičanec
Arih Dominik
Ban Karla
Ban Marko
Burić Luka
Car Marko
Daković Petra
Frajman Rudolf
Gorup Lovro
Hajdaš Ana
Husnjak Tin
Javorić Ilić Rene
Knezović Jelena
Kordej Matija
Lihter Marko
Majsec Lucija
Mak Martin
Mateković Kristina
Mihovilić Luka
Novački Slavko
Pilarić Karlo
Svažić Martin
Špoljar Ivan
Štefek Tihana
Vlašić Ivana
Vučilovski Karlo
Žiger Tomislav
2.A – Gordana Žigman Latin
Besednik Danijela
Besednik Dorotea
Brezak Domagoj
Dijaković Petra
Fureš Lucija
Hegol Martina
Ivančić Ivančica
Iveković Nika
Ivić Marija
Jurković Maria
Kanceljak Alen
Košutić Paula
Kovačević Marko
Lugarić Iris Viktorija
Mohač Katarina
Petreković Ivona
Pleško Sara
Rožman Petra
Rumiha Anica
Smolić Ema
Šakota Lorena
Špiljar Antonela
Štimac Helena
Valek Nives
Vrhovnik Lea
Vukić Barbara
Zaić Dora
Žlender Nataša
2.B – Ana Culej
Bačani Marta
Belužić Patricija
Bišćan Ines
Ciglenečki Patrik
Dugorepec Patricia
Franjčec Andrija Jan
Fuček Petra
Glumpak Helena
Hađina Karla
Hlad Ena
Horvatek Martina
Jagečić Tin
Kolarić Anja
Koprivnjak Paula
Kostelić Erika
Marković Tomica
Miketić Darija
Mirt Magdalena
Poljanec Monika
Ruk Karla
Skender Patricia
Sokolić Marica
Škreblin Paula
Šturlan Maja
Šumak Sandra
Tadić Karla
Ulama Laura
Vuraić Ana
2.J – Katarina Halambek
Antolić Katarina
Bačan Ines
Briški Alen
Dragčević Magdalena
Drenški Leon
Dugorepec Zoran
Grden Marija
Hajnžić Iva
Harapin Lorena
Ivančan Maja
Jurina Jelena
Kolar Martin
Lovrečki Ana
Maršić Kristijan
Martinjak Mateja
Mihovilić Martina
Piljek Karlo
Pisk Tamara
Poljak Kristina
Rod Matea
Šantek Robert
Šipek Petra
Škrlec Monika
Turšić Irma
Ujlaki Eva
Vukić Silvio
Žejinski Marta
Žučko Iva
2.PM – Gordana Tkalčević
Bogović Sara
Brezak Klaudija
Bubnjar Janko
Cobović Patricija
Curiš Maria Paula
Cvrk Martina
Drempetić Lucija
Gjenero Mario
Grabušić Tea
Hanžek Filip Stjepan
Herceg Anamarija
Janić Janko
Kada Karlo
Kešćec Nikola
Kobeščak Karlo
Kodrnja Luka
Kovačić Karlo
Majsec Ana
Novosel Antun
Petrović Iva
Piljek Maja
Pocrnčić Leonard
Posarić Lovro
Slakoper Katarina
Srebačić Lovro
Sučec Laura
Šagud Angela
Vrabec Karla
Žugec Doris
3.A - Tanja Mraz
Bakran Filip
Brlek Valerija
Dupelj Matea
Glavač Lucija
Hanžić Marija
Hren Iva
Ivček Barbara
Jagečić Dina
Jurinčić Dora
Kalac Gabrijela
Kantura Filip
Kolarić Lana
Kolarić Lorena
Končić Dominik
Končić Mihaela
Kovač Karlo
Krznar Karlo
Kurek Karlo
Kurelja Iva
Kužnar Ana
Mezdjić Nikolina
Pažur Katarina
Sinković Margareta
Sirovec Sara
Tikvenjak Patricia
Tkalec Daša
Tretinjak Karolina
Vidas Klara
Zrinski Jelena
3.B - Sandra Babnik Lončar
Barlović Mario
Bedeniković Jelena
Celjak Robert
Cvetko Luka
Cvrk Lucija
Črnjević Helena
Fureš Dora
Haramustek David
Hršak Nikolina
Huić Mario
Husnjak Petra
Iveković Dorotea
Juričan Lucija
Klanjčić Manda
Kolar Marko
Končevski Irina
Kosovel Iva
Krznar Sara
Mlakar Lucija
Ordanić Blaž
Petrinec Sara
Petrovečki Lana
Posavec Marta
Prtenjak Lovro
Stipić Matej
Vincelj Matija
Vukić Ivana
Žigman Paula
3.J - Ljiljana Čižić
Bolšec Danijela
Boroš Davor
Brodar Lorena
Čekolj Josip
Gašparić Brigita
Iveković Sonja Marija
Jelačić Emilia
Kobelščak Luka
Kovačević Mislav
Kovinčić Adriana
Kraševac Dunja
Lež Mia Marija
Lisak Barbara
Lukina Izabela
Mihovilić Klara
Mužina Sara
Petrinić Vanesa
Piljek Mia
Rusan Karlo
Salar Valent
Šagud Jelena
Španec Marta
Šurina Nina
Tretinjak Iva
Valjak Dorotea
Visinski Iva
Vranić Laura
Zupanc Ena Iskra
3.PM - Sanja Ždralović
Banković Nikola
Banovec Bruno
Biserko Dominik
Bočkaj Bruna
Brezak Silvio
Čičko Petra
Frajtag Ines
Gjenero Leonarda
Herceg Ana
Horvat Ana
Horvat Matija
Hranić Vedran
Kantolić Josip
Kastelan Dunja
Kolarić Karla
Kukas Dominik
Lončarević Vito
Martinko Ivan
Meglić Valentina
Premužak Marta
Puh Lovro
Sinković Lucija
Šarunić Ivan Armano
Šipek Matija
Špiljak Dominik
Tovernić Nikola
Turčić Gabrijel
Verk Helena
Žegrec Patrik
4.A - Željka Bajsić
Bačani Paula Antonija
Basa Filip
Bekavac Matea
Bouillet Lisa
Bubnjar Petra
Car Lea
Đurđinovski Aneta
Jagarčec Ana
Jakopović Mato
Kobeščak Doroteja
Kosovec Bernard
Krznar Lucija
Majsec Marta
Martinić Lorena
Mirt Lucija
Mrković Luka
Novak Filip
Paradi Leona
Pozaić Manda
Starešina Sara
Svrtan Nikola
Španec Magdalena
Šuto Tena
Tkalčević Mateja
Tušek Marta
Tušek Valentina
Veček Gabrijela
Žegrec Marina
4.B - Lidija Klenovšak
Burić Kristina
Habus Natalija
Horvatek Nikolina
Hrbud Nikola
Hren Marija
Kramarić Laura
Kroflin Tihomir
Kunić Ivana
Lukec Lucija
Martinić Nikolina
Mihovilić Željka
Novosel Lucija
Pavlinić Paula
Petek Filip
Petrač Fran
Petrač Sara
Petriško Maja
Piljek Ana
Piljek Luka
Posavec Andrea
Puščenik Anja
Ruklić Nikola
Šaić Doroteja
Štefek Dario
Tovernić Lorena
Tramišak Dora
Vinković Kristina
Žlender Žan
4.J - Mirela Pavetić Goluban
Bukal Marijana
Car Paula
Crnjac Dario
Črnjević Karla
Čukman Mihaela
Filipović Katarina
Gavranić Dominik
Grabušić Marta
Gregurić Sandra
Haramustek Petra
Herceg Sandra
Jakšić Jelena
Jelačić Maja
Jurina Karlo
Klančir Margareta
Kolar Martin
Kos Antonija
Krznar Leona
Loina Sara
Marković Antonio
Martinić Lorena
Mikuljan Antonija
Mučnjak Kristina
Pribolšan Iva
Sviben Tonka
Šrajbek Roberta
Valjak Helena
Vrhovnik Mislav
4.PM - Gorana Todorović
Berislavić Ines
Blagec Tomislav
Boroša Dario
Brezak Mihael
Draganić Mislav
Gredičak Nikola
Hren Borna
Hren Mijo
Jureša Patrik
Jurina Dunja
Knezović Veronika
Komin Vedran
Kotarski Vid
Kuhar Lucija
Matraković Sara
Merkaš Antonio
Poljanec Petra
Premužak Karlo
Pripeljaš Ivana
Rafaj Tin
Rajačić Karlo
Rasonja Mia
Štokan Luka
Tuđa Florijan
Vešliga Stella
Vodopivec Filip
Žiger Marko
Žnidarec Vjekoslav

Comments are closed.