Znanstveni piknik

I ove godine Gimnazija Antuna Gustava Matoša sudjelovala je na Znanstvenom pikniku koji se je održao u perivoju Muzeja seljačkih buna u Gornjoj Stubici. Učenici su prikazali zanimljive pokuse iz fizike, kemije i biologije. Izrađivali su kozmetičke preparate, predstavljali biljne…










