UPISI U GIMNAZIJU 2017./2018.

Natječaj za upis u Gimnaziju u školsku godinu 2017./2018.

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018.

Struktura upisa učenika za škole kojima je osnivač Republika Hrvatska, jedinice lokalne samouprave te jedinice područne (regionalne) samouprave.

Struktura upisa – izvadak za Krapinsko-zagorsku županiju

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u prvi razred srednje škole (pročišćeni tekst 2017.)

Dan otvorenih vrata škole bit će 26. svibnja 2017. u prijepodnevnim satma i za njega ćemo obavijesti pravodobno poslati po osnovnim školama Županije. Vrata škole su otvorene i ostale radne dane te uz pravodbno najavu možete razgledati Gimnaziju i prikupiti informacije.

Prošla godina (upisi 2016./2017.):

(orijentacijske informacije – više ne važe)

Materijale i dokumente vezane za upis učenika u školsku godinu 2016./2017. možete naći na sljedećim poveznicama:

Natječaj za upis u Gimnaziju u šk. god. 2016./2017.

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2016./2017.

Jedinstveni popis zdravstvenih kontraindikacija srednjoskolskih obrazovnih programa u svrhu upisa

Dodatno, a specifično za upis u našu Gimnaziju: ovdje

Važne informacije o prijevozu srednjoškolskih učenika, i onih koji će to tek postati :)

Obavještavamo učenike koji su u svrhu izrade novoga modela sufinanciranja i financiranja prijevoza učenika srednjih škola za školsku godinu 2016./2017., dostavljali osobne identifikacijske brojeve (OIB) članova kućanstva, kako će Ministarstvo aplikaciju za daljnji unos zatvoriti 10. lipnja 2016. godine u 16:00 sati.

Učenici koji nisu dostavili tražene podatke u zadanom roku, a u prethodnoj školskoj godini ostvarivali su pravo na prijevoz sukladno Odluci Vlade, moći će podatke unijeti prilikom ponovnog otvaranja aplikacije prije početka školske godine, kada će podatke unositi učenici koji će u rujnu upisati prvi razred srednje škole.

Također, učenicima koji su unijeli neispravne podatke ili kod kojih je došlo do promjena, prije početka školske godine, bit će omogućen ponovan unos.

Obavijest o novom ciklusu unosa podataka, dostavit ćemo putem mrežnih stranica Ministarstva, županija i Grada Zagreba te škola.”

One Response to UPISI U GIMNAZIJU 2017./2018.

1. Pingback: Upisi u Gimnaziju 2016./2017. - Gimnazija AGM - Zabok