UPISI U GIMNAZIJU 2020./2021.

RASPORED UPISA

Pitanja i odgovori o upisima – Q&A

Prijave programa (uključujući i programe u Gimnaziji Antuna Gustava Matoša) počinju 8. srpnja 2020. Mi ćemo vam od početka omogućiti i prijave fakutativnih programa u gimaziji  tako da budemo spremni i za potpuno virtulane upise (potpuno virtualne za za neke kandidatkinje i kandidate). Pratite Q&A, ako treba postavljajte pitanja na upitnik (link)

Pitanje vezano uz upise možete postaviti na ovaj upitnik (link), uživo, poslati upit na elektronsku adresu škole. Pokušat ćemo periodički osvježavati gornji dokument – ‘pitanja i odgovori’ s odgovorima na vaša pitanja.

Važno _prijave u Gim AGM

DOKUMENTI:

Natječaj za upis učenika u 1. razred u školskoj godini 2020./2021.

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021.

Struktura upisa u 1. razred srednje škole u šk. g. 2020./2021. – str.6

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u prvi razred srednje škole (pročišćeni tekst 2017.)

Državni pedagoški standard srednjoškolskog odgoja i obrazovanja

Jedinstveni popis zdravstvenih kontraindikacija srednjoškolskih obrazovnih programa u svrhu upisa u I. razred srednje škole

„Publikacija – Idemo u srednju!“

Prijave i upisi kandidata u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. Idemo u srednju! – redovni učenici

Prijave i upisi kandidata u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. Idemo u srednju! – učenici s teškoćama u razvoju

Prijave i upisi kandidata u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. Idemo u srednju! – kandidati iz drugih obrazovnih sustava