UPISI U GIMNAZIJU U ŠK. GOD. 2021./2022.

Upisnice za formalni upis u Gimnaziju će se predavati u ponedjeljak 12. srpnja  od 08:00 – 16:00 sati.

Kako ste se počele i počeli prijavljivati, a ‘sumnjate’ da bi vaša prijava u srpnju zaista mogla postati i upisnica u GIM AGM, možete se logirati na naš kolegij gdje ćete nam reći još neke stvačice i detaljčiće kojih nema na upisi.hr. Link i zaporka u Q&A dokumentu.

_________

Drage učenice i učenici osmih razreda, roditelji: pratite Q&A, ako treba postavljajte pitanja na upitnik (link).

Q&A

upitnik (poveznica)

Važna obavijest za one koji postavljaju pitanja

Periodički ćemo osvježavati dokument pitanja i odgovori (Q&A) najnovijim informacijama i odgovorima na vaša pitanja. Ako želite da vam odgovorimo osobno na vašu adresu – navedite je uz pitanje. Inače – pratite pitanja i odgovore.

Na ovu podstranicu stavljat ćemo sve aktualne dokumente i rokove vezane uz prijave i upise.

LETAK GIM AGM

DOKUMENTI:

Natječaj za upis učenika u 1. razred u školskoj godini 2021./2022.

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2021./2022.

Struktura upisa u 1. razred srednje škole Krapinsko-zagorske županije u šk.g. 2021./2022.

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u prvi razred srednje škole (pročišćeni tekst 2017.)

Državni pedagoški standard srednjoškolskog odgoja i obrazovanja

Jedinstveni popis zdravstvenih kontraindikacija srednjoškolskih obrazovnih programa u svrhu upisa u I. razred srednje škole

„Publikacija – Idemo u srednju!“

Prijave i upisi kandidata u srednje škole za školsku godinu 2021./2022. Idemo u srednju! – redovni učenici

Prijave i upisi kandidata u srednje škole za školsku godinu 2021./2022. Idemo u srednju! – učenici s teškoćama u razvoju

Prijave i upisi kandidata u srednje škole za školsku godinu 2021./2022. Idemo u srednju! – kandidati iz drugih obrazovnih sustava

_

________________________________________________________________________________________________________________

ŠKOLSKA GODINA 2020.2021. _ STARO!

RASPORED UPISA

Pitanja i odgovori o upisima – Q&A

Prijave programa (uključujući i programe u Gimnaziji Antuna Gustava Matoša) počinju 8. srpnja 2020. Mi ćemo vam od početka omogućiti i prijave fakutativnih programa u gimaziji  tako da budemo spremni i za potpuno virtulane upise (potpuno virtualne za za neke kandidatkinje i kandidate). Pratite Q&A, ako treba postavljajte pitanja na upitnik (link)

Pitanje vezano uz upise možete postaviti na ovaj upitnik (link), uživo, poslati upit na elektronsku adresu škole. Pokušat ćemo periodički osvježavati gornji dokument – ‘pitanja i odgovori’ s odgovorima na vaša pitanja.

Važno _prijave u Gim AGM

DOKUMENTI:

Natječaj za upis učenika u 1. razred u školskoj godini 2020./2021.

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021.

Struktura upisa u 1. razred srednje škole u šk. g. 2020./2021. – str.6