18.10.2012. Natječaj za nastavnika/nastavnicu engleskog i španjolskog jezika

NASTAVNIK/NASTAVNICA ENGLESKOG I ŠPANJOLSKOG JEZIKA

Radno mjesto
Mjesto rada: ZABOK, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 1

Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: 17 sati tjedno

Način rada: Smjena – prijepodne

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od: 18.10.2012

Natječaj vrijedi do: 26.10.2012

Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

Posloprimac
Potrebna zvanja:

  • španjolski
  • Engleski jezik i književnost; smjer: nastavnički (dvopredmetni)

Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Strani jezici:

  • Engleski jezik
  • španjolski jezik

Informatička znanja:

Potrebno poznavanje osnova informatike

  • osnove korištenja računala u Windows okruženju

Radno iskustvo: Nije važno

Ostale informacije:
Natjecati se mogu osobe oba spola.

Uz prijavu je potrebno priložiti:
– životopis
– domovnicu
– rodni list
– potvrdu o stečenoj stručnoj spremi
– potvrdu o nekažnjavanju.

S izabranim kandidatom, kao profesorom/icom engleskog jezika, sklopit će se ugovor na neodređeno vrijeme za rad 10 nastavnih sati tjedno te ugovor na određeno vrijeme zaključno do 31. kolovoza 2013. godine za preostala 3 sata rada tjedno. S istom osobom, u svojstvu profesora/ice španjolskog jezika, sklopit će se ugovor na određeno vrijeme zaključno do 31. kolovoza 2013. godine radi obavljanja novootvorenih poslova kroz 4 sata tjedno.

Opis poslova:
Nastavnik/nastavnica engleskog i španjolskog jezika – neposredni odgojno – obrazovni rad s učenicima prema godišnjem planu; suradnja s roditeljima.

Poslodavac
Poslodavac: GIMNAZIJA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA

Kontakt:

Odgovori